Minder energieverbruik = geld besparen!
De hoge gasprijs merkt iedereen in zijn portemonnee.
Ook Woonforte betaalt bij de inkoop van gas voor collectieve installaties een veel hogere gasprijs dan voorgaande jaren. Om te voorkomen dat huurders financieel in de problemen raken bij de eindafrekening, verhogen we de voorschotten. Het gaat om de voorschotten van centrale verwarming/warm water en algemene verlichting (elektra).
Aan de prijs zelf kunt u niets doen, maar wel aan het verbruik
Bijvoorbeeld door de verwarming een graad lager te zetten, korter te douchen, kook water in de waterkoker en doe ‘s avonds de gordijnen dicht.
Tegoedbon van € 70,-
De gemeente stelt een tegoedbon beschikbaar aan inwoners met onder andere een laag inkomen en voor huurders van een woning die voor 1985 is gebouwd. Met deze bon kunt u tochtstrips, radiatorfolie, leidingisolatie, ledlampen en meer bestellen. U ontvangt een brief hierover van de gemeente.