Sloop Woningen Julianastraat Boskoop
De woningen aan de Julianastraat in Boskoop hebben last van ernstige verzakkingen. Uit een grondig onderzoek door een constructeur en specialisten van Alphaplan blijkt dat de staat van de woningen slechter is dan gedacht. Op termijn kunnen ongelukken gebeuren.
Vervangende woning
Dit willen we voor zijn. De huurders moeten daarom snel verhuizen naar andere woningen. Onze bewonersbegeleider besprak de persoonlijke situatie met de huurders. Deze maand krijgen alle huurders een andere, zo passend mogelijke, woning aangeboden.
Sloop in 2025
Woonforte gaat de woningen in 2025 slopen. Dat kan niet eerder door de wet die dieren en planten beschermd. Daarna gaan we nieuwe, energiezuinige eengezinswoningen bouwen. De huidige huurders mogen terugkeren naar de nieuwbouw in de straat, als zij dat wensen.