Samen maken we van uw huis een thuis
Het huis waarin u woont of gaat wonen, moet worden onderhouden. Dit doen we samen, als verhuurder en huurder. Weet u niet precies welk onderhoud voor u is en welke voor
Woonforte?
Op de website vindt u het Onderhouds-ABC waarin dit wordt uitgelegd. Zo weet u precies waar u aan toe bent als er iets gerepareerd moet worden. Voor kleine klusjes bent u zelf verantwoordelijk.
Wilt u liever geen onderhoud of reparaties in de woning doen?
Dan kunt u een serviceabonnement afsluiten en de klusjes door de huisaannemer laten doen. Op die manier bent u helemaal ontzorgd.
Woonforte wil zorgen voor een schoon, heel en veilig huis. Geef daarom grote én kleine reparatiesdoor.
Heeft u vragen, ook na de reparatie? Laat het ons weten. Blijf er niet mee zitten. Wij denken graag met u mee.